Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

dinsdag 21 aug 2018
19:01 - uur
Feestrit Kollumerpomp2018

maandag 27 aug 2018
18:01 - uur
Feestweekrit te Balk 2018

donderdag 30 aug 2018
19:01 - uur
Spulwike puzzelrit te Surhuizum 2018

zaterdag 01 sept 2018
14:01 - uur
Puzzelrit te Boelenslaan 2018

Uitslag 5e Kollumerkatdagenrit

29-4-2018 te Kollum

Uitzetter: Tabe Weening
Controleur: Wolter de Jong

 

 

Puzzelklasse groep 1

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Strp.

1

K. Babois

T. Babois

66

2

W. Meindertsma

C. Dijck

70

3

J. Bergsma

L. Hoof

114

4

D. Bijlsma

T. Brandsma

150

5

T. de Haan

W. Hellinga

152

6

D. Visser

M. Plantinga

153

7

J. Dijkstra

S. van Tetering

174

8

A. Dijkstra

A. Hiemstra

183

9

T. Hansma

Jelle

185

9

F. Bos

S. Venema

185

11

K. v.d. Land

T. Klaver

193

12

T. Vlieger

T. Dijkstra

194

13

R. de Vries

B. de Vries

214

13

H. Bosgraaf

S. Bosgraaf

214

15

A. Banga

A. Banga

215

16

L. van Dellen

L. Zijlstra

220

16

C. Broersma

J. Bergsma

220

18

F. Hansma

K. Hansma

228

19

C. Hellinga

Y. Postma

229

19

R. Hoekstra

B. de Vries

229

21

J. Beets

Y. Hoogsteen

235

22

St. Kooistra

R. Kooistra

240

23

P. Hooghiem

M. Peterson

247

24

J.C. van Maassen

A. de Jong

264

25

J. Postma

S. Postma

269

26

H. de Vries

S. Bijlsma

270

27

J. Pels

N. Rotteveel

276

28

G. van Lingen

S. Jansma

279

29

J. Messchendorp

J. de Boer

283

30

S. de Vries

F. de Vries

288

31

J.G. van Kammen

M. van Kammen

291

32

S. de Vries

M. van Straten

300

33

Y. van Houten

J. Groendijk

302

34

R. Kloosterman

L. Groendijk

303

35

J. Nicolai

S. v.d. Meulen

308

36

R. Poelstra

J. Broersma

310

37

T. Henstra

E. Pander

316

38

V. Taselaar

K. Wobbes

317

39

H. Jansma

M. Jansma

332

40

H. Hartgers

R. Top

336

41

B. Zuidema

A. Zijlstra

338

42

N. van Brummelen

E. Wieringa

341

43

S. Feenstra

O. de Jager

342

44

A. Namminga

E. Namminga

346

45

J. Detmar

J. Detmar

361

46

J. Smids

R. Smids

394

47

S. Meijer

R. Meijer-Bosma

NG

 

 

Puzzelklasse groep 2

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Strp.

1

A. Gerdez

Y. Gerdez

46

2

A. Dijkstra

Mevr. A. Dijkstra

66

3

E. Keizer

M. van Wieren

92

4

J.J. Weening

J. Buursma

102

5

C. Bil

S. Bil

127

6

D. Winter

J. Visser

130

7

K. Zuidema

K. Boerema

151

8

P.F. Kamp

P.F. Kamp

163

9

A. v.d. Meulen

G. v.d. Meulen

164

10

A. van Wijk

T. Pomper

168

11

H. Kappen

A. Kappen

169

12

H. Blom

L. Zuiderhof-Blom

170

13

M. Blom

K. de Vries

184

13

H. Hoogsteen

F. Bekkema

184

15

K. Zijlstra

H. v.d. Meer

206

16

N. Feenstra

A. Visser

212

17

K. Tuinstra

T. Pander

221

17

M. Kootstra

T. Monsma

221

19

R. Land

P. Kooistra

240

20

J. Bos

J. de Groot

266

21

U. Wijbenga

Rianne

291

22

J. Huisman

L. Huisman

316

23

O. Kooistra

T. Kooistra

332

24

B. v.d. Vegt

L. Zwaagstra

349

25

R. Holtrop

A. Russchen

368

25

L. Kalsbeek

J. Kalsbeek

368

27

R. Rotteveel

A. Coster

382

28

R. Kuipers

S. Vet

401

29

T. Rozien

R. Veenstra

NG