Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zaterdag 30 nov 2019
13:31 - uur
7e Willy Sytema- Herfstrit

Uitslag van "De Wâldenrit" op 28-3-2010 - 1e ONONOK-rit - 2e en 3e clubrit

 

Uitzetters:

S. Paulusma

W. de Jong

Controleurs:

S. Haarsma

J. van der Meer

1 = strafpunten traject 1

7 = tijdstrafpunten traject 2

2 = tijdstrafpunten traject 1

8 = totaal strafpunten traject 2

3 = totaal strafpunten traject 1

9 = rangschikking traject 2

4 = rangschikking traject 1

10 = clubcompetitiepunten

5 = clubcompetitiepunten

11 = totaal strafpunten gehele dag

6 = strafpunten traject 2

12 = ONONOK punten

A-klasse

Kl.

Bestuurder

Kaartlezer

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

G. van Assen

L. Kolkman

90

29

119

3

20

30

24

54

1

27

173

27

2

J. Luiten

E. Kleinreesink

120

22

142

4

60

20

80

2

222

23

3

R. Plat

H.F. Wiersma

90

12

102

1

27

90

31

121

6

20

223

20

4

A.K. de Boer

L.J. Altena

90

18

108

2

23

120

14

134

7

18

242

18

5

W. D. Wisselink

G.J. te Veldhuis

120

28

148

6

90

10

100

4

248

16

6

H.J. Cortumme

G. Mennink

180

29

209

9

60

30

90

3

299

15

7

A. Boogert

H. Keuning

180

16

196

7

18

90

20

110

5

23

306

14

8

P. Woldringh

J. Puts

120

27

147

5

150

24

174

8

321

13

9

E. Schollaert

C. Schollaert

180

13

193

8

210

7

217

10

410

12

10

M. den Dunnen

J. den Dunnen

210

19

229

11

150

31

181

9

410

12

11

G. Reugenbrink

A. Reugenbrink

210

18

228

10

210

29

239

11

467

10

B-klasse

Kl.

Bestuurder

Kaartlezer

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

B. v.d. Horst

G. J. Eskes

150

23

173

1

120

32

152

1

325

27

2

W. Hartman

Mw. R. Hartman

180

14

194

2

27

240

19

259

4

20

453

23

3

D. Koomen

M. Koomen

270

2

272

4

20

180

14

194

2

27

466

20

4

A.W. Blokker

A.S. Blokker

240

3

243

3

23

240

10

250

3

23

493

18

5

J. de Boer

L. Delemarre

270

13

283

6

16

240

43

283

5

18

566

16

6

J. Talens

G. Talens

270

2

272

4

20

300

18

318

6

16

590

15

7

G. Siemes

Mw. A. Siemes

270

17

287

7

300

33

333

7

620

14

C-klasse

Kl.

Bestuurder

Kaartlezer

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

H. Broersma

C. Broersma

120

5

125

1

27

180

13

193

1

27

318

27

2

R. Ehrhardt

R. Ehrhardt

210

12

222

3

180

23

203

3

425

23

3

Mw. E. Tieman

M.J. Tieman

180

5

185

2

23

240

16

256

5

20

441

20

4

H.H. Snippe

Mw. Snippe

210

16

226

4

300

2

302

6

528

18

5

J. Veenstra

Mw. Veenstra

180

19

199

2

23

199

16

6

M.A. Veldhuis

H.G. Veldhuis

180

27

207

4

207

15

 

Puzzelklasse

 

Kl.

Bestuurder

Kaartlezer

1

5

 

1

S.R. van Houten

A. H. Greven

289

27

 

2

Jan Schoonewille

Geertje Soet

319

 

3

P. Brouwer

M. Brouwer

406

 

 

Normal 0 21 false false false NL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

5

W. D. Wisselink

G.J. te Veldhuis

120

28

148

6

90

10

100

4


248

16

6

H.J. Cortumme

G. Mennink

180

29

209

9

60

30

90

3


299

15

7

A. Boogert

H. Keuning

180

16

196

7

18

90

20

110

5

23

306

14

8

P. Woldringh

J. Puts

120

27

147

5

150

24

174

8


321

13

9

E. Schollaert

C. Schollaert

180

13

193

8

210

7

217

10


410

12

10

M. den Dunnen

J. den Dunnen

210

19

229

11

150

31

181

9


410

12

11

G. Reugenbrink

A. Reugenbrink

210

18

228

10

210

29

239

11


467

10