Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Uitslag De Wâldenrit

1e ONONOK-rit 2012

(2e en 3e clubrit)

op 1 april 2012 te Ureterp

Uitzetters: Wolter de Jong en Sander Paulusma

Controleurs: Jan van der Meer, Sietse Haarsma en Jantienus Have

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A-klasse

Pl.

Bestuurder

Kaartlezer

Ocht.

Pl.

Mid.

Pl.

Totaal

1

G. van Assen

L. Kolkman

46

2

212

1

258

2

R. Plat

H.F. Wiersma

43

1

252

6

295

3

J.T. Luiten

Mw. G.L. Wisselink

67

3

242

5

309

4

L.J. Altena

A. Staal

122

6

234

3

356

5

M. den Dunnen

J. Puts

128

7

232

2

360

6

J. van Gerven

A. Verhulst

98

4

266

8

364

7

P. Loeffen

A. Sleutjes

102

5

276

10

378

8

G.J. te Veldhuis

W.D. Wisselink

142

8

240

4

382

9

A. Boogert

H. Keuning

143

9

261

7

404

10

H.J. Cortumme

Mw. G.H. Mennink

156

10

270

9

426

 

B-klasse

Pl.

Bestuurder

Kaartlezer

Ocht.

Pl.

Mid.

Pl.

Totaal

1

D. Koomen

Mw. G.M. Koomen

96

2

280

2

376

2

A. W. Blokker

A.S. Blokker

184

5

213

1

397

3

W. Hartman

Mw. R. Hartman

93

1

344

5

437

4

J. Scheepers

T. Scheepers

162

4

299

3

461

5

J.M. de Boer

Mw. L. Delemarre

153

3

342

4

495

 

C-klasse

Pl.

Bestuurder

Kaartlezer

Ocht.

Pl.

Mid.

Pl.

Totaal

1

H. Broersma

Mw. C. Broersma

193

1

183

1

376

2

A. Kouseband

H. Baas

239

2

281

4

520

3

M. Verdoes

W. Wiss

263

3

309

5

572

4

H. Heuskel

H. Heuskel

295

4

335

6

630

5

J. Veenstra

Mw. Veenstra

 

 

243

2

 

6

R. Drenth

 

 

 

254

3

 

 

Puzzelklasse

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Plaats

Strp.

1

B. Brussee

Mw. B. Brussee

Hallum

185

2

F. de Vries

Mw. G. Stuut

Marum

189

3

B. v.d. Horst

Mw. v.d. Horst

Harderwijk

193

4

G. Kelderhuis

Betty Kelderhuis

Oudemirdum

196

5

M.A. Veldhuis

Mw. Veldhuis

Wijhe

215

6

P.J. Schingenga

Mw. L. v.d. Meer

Hallum

226

7

H. Meetsma

F. Grijpstra

Buitenpost

267

8

G.P. Oldenburger

Mw. Oldenburger

Zwaagwesteinde

274

9

S. Pool

Christa

Boelenslaan

302