Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zaterdag 30 nov 2019
13:31 - uur
7e Willy Sytema- Herfstrit

Definitieve uitslag Lentedroogrit 2019

De strafpunten zijn als volgt berekend:

Eerst is er gekeken naar het aantal fouten en daarna wie het langst op de goede route bleef.

Puzzelklasse Beginners   BRR voor BRR-rijders
Nr Naam Str. Comp.   Nr Naam Str. Comp.
1 Piet Pieters 60 50   1 Henny van der Horst 30 50
1 Jelle Wagenaar 60 50   2 Meg Sleutjes 60 49
3 Clasien Schopping 61 48   3 Bertus Roelofs 90 48
4 Barry van der Meer 90 47   3 Clasien Schopping 90 48
5 Nienke Pieters 91 46   5 Math Curfs 120 46
6 Tineke Pomper 92 45   5 Emile Curfs 120 46
7 Jelle de Vries 120 44   7 Ben Visser 121 44
8 Froukje Schippers 121 43   8 Piet Pieters 150 43
9 Jantje Kelderhuis 122 42   9 Tabe Weening 151 42
10 Aagtje Dijkstra 123 41   10 Alex Bergijk 180 41
11 Douwe Wagenaar 124 40   11 Aagtje Dijkstra 181 40
12 Sanna Rempt 150 39   12 Arie Kouseband 210 39
13 Betty Kelderhuis 151 38   13 Joke Veenstra 211 38
14 Anne Dijkstra 152 37   14 Ada van der Wal 212 37
15 Aukje Klijnsma 180 36   14 Jan van der Wal 212 37
16 Lies van der Meer 210 35   16 Anne Dijkstra 213 35
17 Lyan Bergsma 211 34   17 Wim Eggenkamp 214 34
18 Isabella Klijnsma 212 33   18 Sanna Rempt 240 33
19 Piet Kamp 240 32   19 Anja Laijen 241 32
19 Jan de Jong 240 32   20 Harrie de Beer 242 31
21 Pieter Paul Dirksen 241 30   20 Henny van der Heijden 242 31
22 Martin Luhrman 242 29   20 Harrie van der Heijden 242 31
23 Ed Paardehaar 243 28   23 Ben Slatius 243 28
24 Trientsje Jansma 270 27   24 Martin Luhrman 270 27
24 Aaltje van Wijk 270 27   25 Frans Maas 271 26
26 Bertus Marskamp 271 25   26 Jan Luijten 272 25
27 Gerrit van der Horst 272 24   26 Kees Heijkoop 272 25
28 Tamara Steegs 300 23   28 Thijs van den Brand 273 23
29 Lammert Bos 301 22   29 Harm Kappen 390 22
30 Ina Wolthuis 302 21          
30 Jan Wolthuis 302 21   BRR voor DRR-rijders
32 Jacob de Vries 303 19   Nr Naam Str. Comp.
33 Aly Kappen 390 18   1 Martien van de Steeg 30 50
Puzzelklasse Gevorderden   1 Theo Huberts 30 50
Nr Naam Str. Comp.   3 Bertus van der Horst 31 48
1 Henny van der Horst 0 50   3 Adri Blokker 31 48
1 Bertus van der Horst 0 50   5 Fred van der Veen 60 46
3 Fred van der Veen 30 48   6 Ad Sleutjes 61 45
4 Henk Schopping 60 47   7 Henk Schopping 90 44
5 Math Curfs 90 46   8 Bertus Kolkman 120 43
5 Emile Curfs 90 46   9 Thei Scheepers 121 42
7 Meg Sleutjes 91 44   10 Rien Hermans 180 41
7 Ad Sleutjes 91 44   11 Jo Dabekaussen 181 40
9 Tabe Weening 120 42   12 Erik Mertens 182 39
10 Joke Veenstra 150 41   12 Hanne Mertens 182 39
11 Ada van der Wal 151 40   14 Gerrit Willemse 183 37
11 Jan van der Wal 151 40   15 Joop Winkel 210 36
13 Wim Eggenkamp 210 38   16 Rinus Joosse 240 35
14 Arie Kouseband 240 37   17 Leo Wouters 241 34