Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

Geen evenementen

Uitslag Ulrumrit

5 augustus 2010 te Ulrum

Uitzetter: Jan v.d. Meer

Controleur: Wolter de Jong

 

 

 

 

 

 

 

 

PUZZELKLASSE:

Pl.

Bestuurder:

Kaartlezer:

Plaats:

Strafpunten:

1

Kloosterman

 

ULRUM

126

2

Minke Fokkens

Jan Fokkens

ULRUM

185

3

A. Venhuizen

P. Schaap

ULRUM

197

4

Jan Noorda

S.P. Noorda

ULRUM

198

5

Bas Vogel

Vogel-Westra

ULRUM

204

5

Peter de Boer

 

ULRUM

204

7

Harma Steigstra

Susanne

ULRUM

213

8

Natalie v/d Klei

Ester v/d Klei

ULRUM

214

9

H. Steigstra

F. Visser

ULRUM

224

10

Petra  Hogeveen

Mark v/d Werf

ULRUM

237

11

W. Visser

R. Venhuizen

ULRUM

246

12

Marijn v/d Wiel

Klaas de Vries

ULRUM

251

13

W. Valkema

J. Valkema

ULRUM

255

14

Gerda Valkema

Cristine Vogel

ULRUM

257

15

Patrick Otter

Lammert Bolt

ULRUM

258

15

Jos Bronkend

A. Landman

ULRUM

258

17

M. Venhuizen

M. Venhuizen

ULRUM

265

18

Rene Bremer

Marije v/d Veen

ULRUM

271

19

Kor Oosterheerd

Marita Wiersum

ULRUM

277

20

Jan Wieringa

Martie Wieringa

ULRUM

279

21

Trudie Bouma

Lijdia Reukema

ULRUM

281

22

Jaap Tuma

Paulien Tuma

ULRUM

286

23

Yvonne v/d Klei

Danielle Kremer

ULRUM

288

24

Peter Reukema

 

ULRUM

289

25

Henri de Jong

Hannah Noorda

ULRUM

292

26

T. van Straten

N. van Straten-Bollt

ULRUM

297

27

Hink

Daan

ULRUM

300

28

Fam. Tuma

 

ULRUM

304

29

Coen van Dijk

Martin van Dijk

ULRUM

310

30

Peter Woddema

Jeanette Woddema

ULRUM

312

31

Janna van der Klei

Regi Arts

ULRUM

317

32

Arjan de Vries

Pieter van Dijk

ULRUM

319

33

Grijpstra

 

ULRUM

320

34

Karst v/d Lei

 

ULRUM

323

35

Anita Jager

Miranda Pol

ULRUM

334

36

M. Kamstra

H. van Straten

ULRUM

339

37

William Klunder

Yvonne

ULRUM

348

37

Frank Noorden

 

ULRUM

348

39

Martine de Boer

E. Woddema

ULRUM

356

40

Michel Meijer

 

ULRUM

357

41

Gerald Maters

Marten Hogeveen

ULRUM

361

42

L. de Jong

S. Schuitema

ULRUM

377

43

Jaap Musschenga

Margreet Steenbeek

ULRUM

386

44

Berend van Straten

 

ULRUM

391

45

Roelof Kruizenga

 

ULRUM

394

46

Griet Horneman

 

ULRUM

403

47

Stephanie Muller

Kim van Zanten

ULRUM

417

48

Jan Jaap Valkema

Gert Jan de Vries

ULRUM

436

49

Rikes Cerdes

Moniqne Kuit

ULRUM

440

50

Gerrit Moes

 

ULRUM

455

 

 

C-KLASSE:

Pl.

Bestuurder:

Kaartlezer:

Plaats:

Strafpunten:

1

B. Brussee

Laura de Jong

Jubbega

65

2

F. van der Wagen

Mw. R. van der Wagen

Moddergat

83

3

Kuperus

Eega

Grootegast

88

4

G. van Assen

L. Kolkman

Zwolle

100

5

P. Schingenga

L. van der Meer

Hallum

132

6

A. Bergsma

D. Geertsma

Kollum

134

7

H. Meyer

Eega

Grijpskerk

148

8

Leida van Vale

J. Folkersma

Grootegast

177

9

Tjalling Talstra

Rein Wijnsma

Surhuizum

180

10

Brinkman

Eega

Augsbuurt

222

11

L.G. van der Steeg

I.E. van der Steeg

Zuurdijk

259

12

De Haan

Eega

Slochteren

270

13

Hilda v.d. Lei

Marga Westerdijk

Houwerzijl

277

14

Denise de Vries

Kim van Dijk

Vierhuizen

321

15

Agaath v.d. Lei

Johan Faber

Uden

326

16

M. Dijkstra

D. Leber

Wehe

327

17

L. de Jong

W. Iwema

Zoutkamp

360

18

Petra

Hilkina

Vierhuizen

363

19

J. Grommers

A. van Straten

Leens

366

20

H. Referink

Geertje Brinkman

Rijssen

412

21

H. van der Heide

Maneke

Zandeweer

428

22

Chantal van Dijk

Samantha Houwen

Zoutkamp

434