Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zondag 06 okt 2019
13:30 - uur
Jan van der Meer- rit te LANGEDIJKE

zaterdag 16 nov 2019
19:01 - uur
puzzelrit te LANGWEER


Uitslag Puzzelrit St. Nicolaasga

02-09-2011 te Sint Nicolaasga


Uitzetter: Joke Veenstra

Controleur: Henk Zwart

 

 

 

 

 

PUZZELKLASSE (Beginners)(inwoners St. Nicolaasga):

Plaats:

Bestuurder:

Kaartlezer:

Woonplaats:

Strafpunten:

1

Okke Zoetendal

Pieter P. Dirksen

St. Nicolaasga

189

2

H. Kamsma

J. v. Deijnen-Kamsma

St. Nicolaasga

190

3

P. Dirksen

J. Folketsma

St. Nicolaasga

213

4

S. Steneker

H. Steneker-Faber

St. Nicolaasga

256

5

Tjitte de Wolff

Haro de Wolff

St. Nicolaasga

270

6

Bernard Kramer

Ellie Kramer

St. Nicolaasga

274

7

Theo Knoop

Bettie Knoop

St. Nicolaasga

303

8

Jurjen de Jong

Jort Beersma

St. Nicolaasga

305

9

H. Wind

Alie Wind

St. Nicolaasga

306

10

Ans Loen

Ada v/d Wal

St. Nicolaasga

306

11

Piet v/d Werf

Hilly v/d Werf

St. Nicolaasga

309

12

B. de Boer

M. Roorda

St. Nicolaasga

313

13

E.R. Charite

A. Snikkers

St. Nicolaasga

315

14

Team café de Hoek

Anne Jongema

St. Nicolaasga

317

15

T. Engelsma

S. Engelsma

St. Nicolaasga

336

16

Joop Zonderland

Sjors, Ina en Rita

St. Nicolaasga

341

17

M. Reitsna

C.M. Waterlander

St. Nicolaasga

343

18

Baukje v/d Werf

Esme v/d Singel

St. Nicolaasga

346

19

H. Posma

A. Knoop

St. Nicolaasga

477

 

PUZZELKLASSE (Beginners)(niet inwoners St. Nicolaasga):

Plaats:

Bestuurder:

Kaartlezer:

Woonlaats:

Strafpunten:

1

Gerrit Kelderhuis

Dirkje Kelderhuis

Oudemirdum

130

2

H. Zonderland

B. Zonderland

Tjerkgaast

187

3

Marius Brouwer

Elske Korenstra

Koudum

189

4

Betty Kelderhuis

Jantje Kelderhuis

Heerenveen

190

5

Piet Hooisma

Ciska Hooisma

Harlingen

191

6

Ansie Korenstra

Hendrikje Landman

Balk

214

7

Rinske Kelderhuis

Johannes Eller

Workum

222

8

A. Werkman

J. Stegenga

Balk

248

9

Johannes Kelderhuis

Hillie Adema

Oudemirdum

272

10

Piebe Landman

Danielle Wester

Oudega

294

11

R.J. Slikker

P. Slikker

Balk

323

12

G. de Vries-Verhoef

D. de Vries

Heerenveen

363

13

C. Dijkman

Dijkman

Maassluis

399

14

Gielis Dijk

Gerard Adema

Heerenveen

411

15

Jan Theo Hoekstra

Bjerdien Pepta

Heerenveen

450

16

Wietse Terpstra

?

Heerenveen

482

17

Cristiaan Bik

Dennis Klaster

Heerenveen

515


 

C-KLASSE (Deelnemers die vaker rijden):

Plaats:

Bestuurder:

Kaartlezer:

Woonlaats:

Strafpunten:

1

J. de Jager

R.T. Adema

Idskenhuizen

130

2

Bertus v/d Horst

Mevr.  v/d Horst

Harderwijk

158

3

Fokke  v/d Wagen

Renske v/d Wagen

Moddergat

180

4

Wolter de Jong

Betty Broersma

Drachten

180

5

Wim Hartman

Renske Hartman

Oldeberkoop

210