Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zondag 06 okt 2019
13:30 - uur
Jan van der Meer- rit te LANGEDIJKE

zaterdag 16 nov 2019
19:01 - uur
puzzelrit te LANGWEER

Uitslag feestweekrit Buitenpost

3-8-2015 te Buitenpost

Uitzetter: Mw. E. de Jong
Controleur: W. de Jong

 

 

Puzzelklasse uit Buitenpost

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 Renze Bil Cees Bil Buitenpost 60
2 Yttje Allema Het gouden viiftal Buitenpost 61
3 Aleander de Vries Rommie Woudstra Buitenpost 64
4 B. v.d. Heide W. v.d. Meer Buitenpost 72
5 Jochum Bouma Aukje en Ninthe Mark Buitenpost 92
6 G. Hoogsteen G. Hoogsteen-Dantuma Buitenpost 95
7 A. Pol J. Pol Buitenpost 105
8 Pier Vellinga Jacomien en Lars Buitenpost 120
9 Henriëtte Talstra G.H. Talstra Buitenpost 120
10 Tjitske Postma Lydia Taekema Buitenpost 121
11 J. Schaafsma A. Schaafsma Buitenpost 123
12 Tiny Wouda Anita, Trien en Rennie Buitenpost 142
13 André Giezen Saskia Blumers Buitenpost 151
14 Johan Wiersma P. Veenstra Buitenpost 152
15 B.R. Brander De Hietkampkes Buitenpost 152
16 Sietske Joustra-Alting Janke Wiegersma Buitenpost 154
17 Petra Deremaux Gerrie en Geeske Buitenpost 156
18 Sije Veenstra Rinie Procee Buitenpost 161
19 Harm de Haan Popke, Ieke en Aukje Buitenpost 165
20 R. Kooistra R. Stuursma Buitenpost 167
21 Jan Willem Bouma Sjoerd Kornelis v.d. Meulen Buitenpost 168
22 Suzanne Ploegsma Seele Stiksma Buitenpost 174
23 Anne Veenstra Hinke, Sjoukje en Alien Buitenpost 180
24 J. Pilat J. Pilat Buitenpost 181
25 J. de Vries Zwaagstra Buitenpost 181
26 Wiemer Renkema De Omrieders Buitenpost 181
27 Frouke Holtrop Aletta Attema Buitenpost 182
28 Paul Olijve Johan Knoop Buitenpost 184
29 Marten de Boer Michelle, Matty en Annette Buitenpost 187
30 D. Keizer Jeanette Hamstra Buitenpost 190
31 Janet v.d. Meer Marwin en Nico Buitenpost 191
32 Tjitske Renkema Freke Kuipers Buitenpost 203
33 Gerben Verbeek Tine Verbeek Buitenpost 212
34 Bianca de Jong Yvonne en Tjitske Buitenpost 215
35 J. Zwaagstra The four Roses Buitenpost 216
36 Reina Kooistra R. Kooistra Buitenpost 216
37 Carin Knoop Alie Jansen Buitenpost 219
38 S. Kloosterman Y. v.d. Meulen Buitenpost 225
39 H. Piersma J. Piersma Buitenpost 240
40 Liesbeth de Boer Gea Hoekstra Buitenpost 241
41 Andreas v.d. Veen Alex Berger Buitenpost 241
42 Henny Procee Anneke, Aafke en Fokje Buitenpost 242
43 Wietske de Jong Wouter de Jong Buitenpost 242
44 Cor Giezen Lena Giezen Buitenpost 244
45 Kor Planting Timo Wieringa Buitenpost 248
46 Klaas-Jan Fokkema Suzanne Buitenpost 249
47 Jouk Wielinga Emmy Dantuma Buitenpost 251
48 Thea Baas Jouke Minze Benedictus Buitenpost 255
49 Hester v.d. Meer Angelina Sijens Buitenpost 270
50 Oene Koop Teitsma Julia en Geke Teitsma Buitenpost 270
51 Marije Olijve Jolanda de Poel Buitenpost 272
52 Klaas Veenstra Gerke Procee Buitenpost 272
53 Albert Veenstra Johannes Pruis Buitenpost 273
54 W. Bijma R. Bijma Buitenpost 273
55 W. Nutma F. de Vries Buitenpost 275
56 Greetje Krist Ria en Elly Krist Buitenpost 275
57 Geeske Bijma Janet de Kleine Buitenpost 276
58 Swen Veenstra Elleke Rinsma Buitenpost 278
59 Jesse Veenstra Jorrit Teerpstra Buitenpost 282
60 Tjeerd Douma Bernd Douma Buitenpost 283
61 Jan Kooistra Anke v.d. Meulen Buitenpost 291
62 Aaron Boekhout Jelte Cnossen Buitenpost 301
63 Alie Minke en Angela Buitenpost 303
64 Bauke Jan Stuursma Peter P Buitenpost 303
65 Aat de Jonge Klaas de Jonge Buitenpost 305
66 Arjan Douma Jeanette Douma  Buitenpost 312
67 Debbie Warris Riekje en Jolanda Buitenpost 331
68 Jack Hoving Cocky Brinkman Buitenpost 333
69 Shauni Hilboezen Cynthia Bouma Buitenpost 336
70 Binne Katsma De Haan en Lier Buitenpost 337
71 Frony Terpstra Hilde de Jonge Buitenpost 339
72 Willie de Haan Anke de Jong Buitenpost 351
73 Janine Stiksma Douwina Buitenpost 393
74 G. Buist Aaltje Nicolai Buitenpost 397

 

Puzzelklasse niet uit Buitenpost

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 Annemarie Postma Hinke, Berber en Mirte Surhuizum 30
2 P. Atsma S. Brinkman Surhuizum 90
3 A. de Vries G. Stuut Marum 121
4 Deborah Winter Metske Kooistra Rinsumageest 123
5 Reinoud Messchendorp Broer Kloosterman Kollum 150
6 Gerk Huisma Jorrit Zondervan Surhuisterveen 153
7 A. Ekema F. Ekema Siegerswoude 160
8 Anton Postma  Gerrit Postma Surhuizum 187
9 Tynke de Haan Reina Brouwer Surhuizum 192
10 A. Banga A. Banga Kollum 210
11 J. v.d. Meer Shara v.d. Meer Harkema 210
12 Tetje Hooghiem Djoeke Numan Kollum 212
13 Allard Zijlstra Janne de Jonge + mem Heerenveen 216
14 Willem Zijlstra Fetje Hiemstra Moddergat 225
15 J. v.d. Wal J. Reijenga Burgum 260
16 Donen Banga Martha de Boer Kollum 271
17 Sita Broersma Reina Tjoelker Kollumerzwaag 278
18 J.W. van Kammen René de Boer Surhuizum 284
19 G. Kootstra A. Kootstra Harkema 300
20 A.J. Kloosterman-v.d. Meulen J. v.d. Meulen-v.d. Veen Surhuisterveen 316
21 Thom Kruyt Remco de Boer Groningen 329
22 J. H. Brinkman T. Brinkman Augsbuurt 401
23 Auke v.d. Kooi Hillie v.d. Kooi Harkema 446

 

 

C-klasse

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 W. Hartman  Mw. R. Hartman  Oldeberkoop 90
2 F. v.d. Wagen  R. v.d. Wagen-de Boer Moddergat 90
3 G.P. Schrijver L. van Balen Alkmaar 90
4 H.F. Wiersma R. Drenth  Winschoten 278