Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

Geen evenementen

Uitslag feestrit Kollumerpomp

4-8-2015 te Kollumerpomp

Uitzetters: Mw. E. de Jong
Controleur: W. de Jong

 

 

 

 

Puzzelklasse uit Kollumerpomp

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 Hendrik Jan Nauta Esmee Nauta Kollumerpomp 120
2 Sonja Agema Petra van Wieren Kollumerpomp 158
3 Dirk Zuidema Klaske Zuidema-Zuidersma Kollumerpomp 159
4 M. v.d. Veen H. v.d. Veen Kollumerpomp 180
5 E. Keizer M. van Wieren Kollumerpomp 189
6 Kees van Wieren Gea van Wieren Kollumerpomp 210
7 W. Prins A. Prins Kollumerpomp 211
8 Ellen van Wieren M. Postma Kollumerpomp 226
9 Korien Boerema Petronella Kuiken Kollumerpomp 228
10 Robert Kingma Meenske, Kees en Janita Kollumerpomp 240
11 K.N. Boonstra Johanna, Miranda en Anja Kollumerpomp 255
12 E. Poelstra C. van Wieren Kollumerpomp 259
13 Maaike Boerema Marieke van Straten Kollumerpomp 281
14 Allin v.d. Meer W. Kloppenbug Kollumerpomp 300
15 Sipke Douma Antje Douma Kollumerpomp 301
16 M. Postma P. Postma Kollumerpomp 302
17 M. Zuidema Hanna Kollumerpomp 304
18 B. Holtsema T. Postma Kollumerpomp 360
19 K. Keizer L. Postma Kollumerpomp 361
20 Johanna Bos Lisette Luimstra Kollumerpomp 411
21 Mevr.J. Mooy Mevr. R. Tersteege Kollumerpomp 415
22 Jan Pilat Frans van Wieren Kollumerpomp 421
23 Gea Douma Jakob Douma Kollumerpomp 483

 

Puzzelklasse niet uit Kollumerpomp

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 K. Kuperus W.. Kuperus Grijpskerk 84
2 J.T. Dekker T.J. Weening Gorredijk 173
3 T. Talstra D. Bijlsma Surhuizum 200
4 Tsjitsjo Vlieger Djoeke Numan Kollum 210
5 J.P. de Vries J.F. de Vries Buitenpost 221
6 Deborah Winter Metske Kooistra Rinsumageest 228
7 Melle de Boer Jurjen, Jeltine en Stiena Kollum 250
8 A. Veenstra Veenstra Surhuizum 282
9 S. Agema T. de Vries Oudwoude 306
10 Ria Zuidema Tjitske Steringa Kollum 344
11 Christine Bergsma M.S. Boersma Kollum 362
12 Hilde Eisma Simone Kiewiet Buitenpost 363
13 Gerard Teeuwen Genneke Teeuwen-Sari Marum 364
14 Alie de Vries Mijanne de Vries Burum 393
15 B. Klaver T. Klaver Feanwâlden 402
16 Kor Wiersma J. Wiersma De Westereen 409
17 S.L. Bergsma T. Hoekstra Sibrandahus 454
18 Eric Wagemakers Gerda v.d. Weit Birdaard 469

 

C-klasse

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 F. v.d. Wagen R. v.d. Wagen  Moddergat 90
2 W. Hartman  R. Hartman  Oldeberkoop 90
3 G.T. Schrijver L. v. Balen Alkmaar 150