Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Uitslag 9e Balksterfeestweekrit

24-8-2015 te Balk

Uitzetter: Wim Hartman
Controleur: Arie Boogert

 

 

 

 

Puzzelklasse (Uit Balk)

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 Jantje Kelderhuis Betty  en Dirkje Kelderhuis Balk 161
2 Jelle Wagenaar D. Wagenaar Balk 177
3 J. v.d. Wal J. Wynia Balk 225
4 Hendrikje Landman Ansie Korenstra Balk 256
5 G. Venema H. v.d. Kuur Balk 293
6 Eddy Nauta Christina Nauta Balk 307
7 Albert Altenburg Gossev.d. Veen Balk 313
8 Jelle Rienstra Jenette Rienstra Balk 322
9 H.H. Bierman T. v.d. Wal Balk 337
10 Kees Mast Fedde Mast Balk 344
11 Bert v.d. Lijn Peter Braam Balk 351
12 Diana Riemersma D. Schram Balk 364
13 G. v.d. Heide A. Boonstra Balk 366
14 G. Boersma Ingrid Groenewold Balk 386
15 Lautjan Doopen I.J. Doopen Balk 387
16 Ivar Klijnsma Johan Geertsma Balk 387
17 Marloes Diva’s Balk 394
18 Bonnie Mulder Hendrika v.d. Weit Balk 396
19 Sjouke Meijer T. v.d. Heide Balk 397
20 Henk Klootwijk Cobie Plantinga Balk 400
21 Olaf Nieman Wessel Spijker Balk 400
22 Bauke Jager Anny Jager Balk 405
23 J. Louwsma A. Kaspers Balk 411
24 Sjoerd Jan v.d. Kuur Sybrig de Vries Balk 415
25 B. Akkerman C. Plantinga Balk 422
26 Alfons Kanninga Frans en Judith Balk 423
27 M. Hobma P. Slikker Balk 426
28 Reinoud Kurpershoek Lennart Mous Balk 428
29 Richard Hornstra Tyanna Brinksma Balk 428
30 Wilco Bouma Otto Nicolay Balk 434
31 S. Pietersma M. Beuckers Balk 434
32 Elles Slikker Annet Slikker Balk 436
33 A. Wynia K.D. Punter Balk 444
34 Titia Leenstra Freya Bouma Balk 444
35 Fokje de Jong Hilda Schilstra Balk 445
36 Alci’s Johannes Balk 447
37 Femke Tijsma Sjoerdje Balk 448
38 Sandra Hornstra Christina Feenstra Balk 448
39 Jan Terpstra P. v.d. Linden Balk 450
40 Jeannet Buwalda Catharina de Graaf Balk 455
41 Tessa Spijker Astrid Reinsma Balk 455
42 Arjan Pietersma Arjen Witteveen Balk 460
43 B. Spekman Maduro Balk 461
44 Nina Tuinman Hendrika Roskam Balk 463
45 Berend Altena Srian de Kroon Balk 475
46 Kliederen vv Lina Lina Balk 475
47 P. Bootsma A. Koning Balk 483
48 H. Mous S. Mous Balk 483
49 Johan Bosma Iris Bosma Balk 488
50 André Smits Johan Rienstra Balk 497
51 Johnny Dölle Pieter Siemonsma Balk 504
52 M. Baauw K. Baauw Balk 506
53 Paula Stegenga Adriana Rienstra Balk 518
54 Corrie van Strien Paulien Verburg Balk 561
55 Jaap Boersma Janny en Freya Boersma Balk NG
56 T.S. Bajema C.D. Lindenvloer Balk NG

 

 

Puzzelklasse (Niet uit Balk)

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 B. Korenstra S. Korenstra Balk 176
2 Jouke Wierda Wiepke Wierda Harich 239
3 P. Hooisma C. Hooisma Harlingen 265
4 Lolke Boerstra Rudolf Jan en Hessel Harich 319
5 Sjoerd Wiersma Jannet Wiersma Joure 322
6 Amsje Huitema Alland Huitema Koudum 325
7 Theo Steenbergen Wouter Steenbergen Woudsend 347
8 Piebe Landman Sieteke Landman Oudega 351
9 Michael Hutchings Jet Hutchings Weesp 404
10 Albert-Menno Laffra Leendert van Midlum Nijemirdum 406
11 Jan Droogsma Baukje Schapen Koudum 416
12 E. Duin-Temming Jan-Lolke van Ommen Joure 421
13 Aukje Klijnsma Jacob de Vries Joure 447
14 Rokin Jan Schelling Lianne Sikma Wijckel 459
15 Demi Hoek Esther de Graaf Oudemirdum 460
16 David Leffertstra Jildau v.d. Weij Sloten 462
17 Anna v.d. Lagemaat B. Rienstra Nijemirdum 551

 

 

C-klasse

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 Wolter de Jong Sander Paulusma  Drachten 30
2 Bertus. v.d. Horst Henny v.d. Horst Harderwijk 82
3 F. v.d. Wagen R. v.d. Wagen  Moddergat 149