Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

Geen evenementen

Uitslag Feestweekrit

8-9-2017 te Sint Nicolaasga

Uitzetter: Joke Veenstra
Controleur: Wolter de Jong

 

 

 

Puzzelklasse uit Sint Nicolaasga

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 Redmer Steneker Sharona Vallinga Sint Nicolaasga 180
2 Marcel Vlig Leonie Breed Sint Nicolaasga 184
3 P. Dirksen P.P. Dirksen Sint Nicolaasga 211
4 L. Wacht J. Kuipers Sint Nicolaasga 220
5 M. Huisman A. Krijnsen Sint Nicolaasga 243
6 Femke Hettema Ymkje Visser Sint Nicolaasga 270
7 Hetty Lolkema Gerard Lolkema Sint Nicolaasga 279
8 Bettie Bouma Sjoerd Zonderland Sint Nicolaasga 282
8 Marieke de Vries Thea Vennik Sint Nicolaasga 282
10 Jos Bruin Ina Veenstra Sint Nicolaasga 302
11 Aerjen Kuipers Wieger Romkes Sint Nicolaasga 330
11 Harm Steneker Greetje Steneker Sint Nicolaasga 330
13 Joop Zonderland Rita, Sjors en Ina Sint Nicolaasga 332
13 H. Postma A. Postma Sint Nicolaasga 332
15 Klaas de Leeuw Geertje Leenstra Sint Nicolaasga 335
16 Piet Steneker Elly Steneker Sint Nicolaasga 360
17 A. Jelsma J. de Boer Sint Nicolaasga 371
18 Sjouke Steneker Hillie Steneker Sint Nicolaasga 378
19 Jenny Dijkstra Kitty Laros Sint Nicolaasga 380
20 J. Douma E. Bekema Sint Nicolaasga 391
21 N.W. Beijaard S. Beijaard Sint Nicolaasga NG

 

Puzzelklasse niet uit Sint Nicolaasga

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 K. Schippers F. Schippers-Cuperus Cornwerd 63
2 J.W. de Jong C.T. de Jong Heerenveen 92
3 Albert-Menno Laffra L. van Midlum Nijemirdum 124
4 Henk Deinum Erwin Deinum Wijckel 128
5 Hans Keulen Allard Huitema Koudum 162
6 Johnny de Boer Rachal Schildkraut Altrincham 169
7 B. Korenstra E. Korenstra Oudega 180
8 Jacob de Vries Aukje Klijnsma Wijckel 198
9 Johan Deinum Judith Ykema Wijckel 211
10 Rinske Kelderhuis Betty Kelderhuis Workum 220
11 David Leffertstra Jildau v.d. Weij Sloten 263
12 Nina van Oostrum Geatsje Stoker Joure 270
13 Sjoerd Wiersma Jannet Wiersma Joure 300
14 Foekje v.d. Meulen Tineke Schotanus Broek 304
15 André Westra Robert Steneker Haskerdijken 309
16 Monique Steneker Klaske Lolkema Scharsterbrug 311
17 Sharon van Aalsum Karin Brouwer Joure 323
18 Pieter Kingma Jorian Visser Balk 331
19 C. Zandbergen Annet Relder Weert 332
20 Marijn den Boer Karina Huitema Jorwert 337
21 Tjits Agricola Ivonne Bom Scharsterbrug 341
22 J. Jamari B. Jamari Delft 360
23 S.L. Bergsma T. Hoekstra Sibrandahûs 405

 

C-klasse

Pl. Bestuurder(ster) Kaartlezer(ster) Woonplaats Strp.
1 Tabe Weening Hettie Weening Surhuisterveen 120
2 S. Paulusma Mevr. Paulusma Giekerk 210