Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zaterdag 17 nov 2018
19:01 - uur
Puzzelrit te Langweer 2018

Uitslag feestweekrit Buitenpost

30-7-2018 te Buitenpost

Uitzetter: W. de Jong
Controleur: B. de Jong

 

 

Puzzelklasse groep 1

Klassering Bestuurder(ster) Kaartlezer(es)   strafp.
1 A. de Hoek H. Talstra   90
2 A. de Vries R. Woudstra   120
3 A. Pol J. Pol   122
4 F. Holtrop D. Paauw   150
5 G.A. Kooistra Jitte en Jort   153
6 W. v.d. Meer B. v.d. Heide   180
7 G. Eizema G. Zielstra   182
8 B. Koops J. Kamminga   185
9 Van der Wal De Vries    188
10 J. Hoksbergen N. Wiersma   193
11 F. Jongsma A. Pol   196
12 J. Haijema A. Haijema   210
12 F. Piersma K. v.d. Land   210
14 M. de Jong  Marijke en Tom   212
15 P. Vellinga Jacolien en Lars   213
16 J. Stuursma S. Wiersinga   215
17 G. Henstra-Kommerie F. Weling   217
18 K. Koop E. Brouwer   218
19 B. Dalstra S. v.d. Veen   229
20 T. Postma Jantine en Sylke    241
21 J. Veenstra  Rafaella en Denise   243
22 F. Tol G. Corperaal   244
23 J. Tamminga I. van Zandbergen   245
24 T. Hamstra A. v.d. Bijl   247
25 T. de Vries Anita en Rennie   248
26 T. Veenstra R. Postema   262
27 S. Veenstra Douwe en Fokje   267
28 J. Douma S. Douma   270
28 J. v.d. Meulen S. Bil   270
30 C. Bouma F. de Hoek   271
30 P. de Vries M. v.d. Meulen   271
32 K. Veenstra P. Veenstra   272
32 J. Bouma Driessen en Sjoerd   272
34 M. Douma J. Reitsma   273
34 J. Bouius L. Bouius   273
36 H. Dijkstra R. Zwaagstra   280
36 W.K. Papenburg M. Bijlsma   280
38 M. Woudstra D. Kazemier   281
39 S. Seidler Sierra   291
40 G.M. Wobbes B. Jans   300
41 De Vries Zwaagstra   301
41 W. Laanstra Rianne en Diny   301
43 J. Brander P. Turkstra   306
44 R. Stuursma R. Kooistra   314
45 I. Douma A. de Haan   324
46 J. Wielinga E. Dantuma   332
46 J. Hamstra F. Hamstra   332
46 N. v.d. Veen M. Knoop   332
46 N. Vellinga A. Pol   332
46 D. Keijzer Dick   332
51 P. Veenstra H. Pilat   334
52 J. Piersma W. Dijkstra   335
53 R. Riemersma Riemersma   336
54 S. Banga J. Dijkstra   338
54 A. Talma Alie Talma   338
56 S. Ploegsma S. Stilona   345
57 A. Jansen Alle   348
58 T. Plantinga G. Plantinga   349
58 A. Alma S. Aardema   349
60 J. Brouwer H. Nauta   351
61 M. Yacoub L. de Vries   360
61 O.K. Teitsma Geke en Julia   360
63 L. van Dellen P. Horjus   364
63 M. v.d. Meulen J. Dijkstra   364
65 J. de Boer M. v.d. Meer   370
66 W. v.d. Velde S. Meetsma   372
67 J. Hoving C. Brinkman   377
67 S. Westerhof H. Sitenga   377
69 D. de Haan P. de Haan   379
70 H. Tees A. v.d. Boom   392
70 J. Zwaagstra Klaas-Johan   392
72 M. Veenstra J. Dam   395
72 N.R. v.d. Veen E. Meijburg   395
74 A. v.d. Wijk N.J. v.d. Meer   402
75 H. Buist R. Hoving   405
76 J. Helmstra P. Hamstra   408
77 R. v.d. Werf J. Veenstra     416
78 G. Kazemier J. Kazemier   421
79 H. Veenstra Margreet en Justina   422
80 D. Ploeg H. Kuipers   425
81 R. Banga J. de Boer   NG
81 J. Terpstra R. Nicolai   NG

 

 

 

Puzzelklasse groep 2

Klassering  Bestuurder(ster) Kaartlezer(es)   strafp.
1 K. Kuperus W. Kuperus   133
2 P. Pieters N. Pieters   150
2 S. Brinkman J. Attema   150
2 A. de Vries G. Stuut   150
2 A. Dijkstra Mevr. A. Dijkstra   150
6 J. de Vries A. Klijnsma   156
7 S. de Graaf L. de Jong   210
7 A. Kootstra-Krist M. Kootstra   210
9 G. Tjalsma N. v.d. Veen   211
10 K. de Vries M. Blom   217
11 G. Weening S. Weening   222
12 H. Blom L. Zuiderhof   240
12 G. Kootstra C. Kootstra   240
12 J. Borger E. Borger   240
15 K. Sibma S. Boersma   241
15 H. Helder W. Schiphof   241
17 J.H. Brinkman T. Brinkman   243
18 P.F. Kamp P. Kamp   249
19 N. Bouma F. Bouma   260
20 A. Postma G. Postma   270
20 F. Bos S. Venema   270
22 A. van Wijk T. Jansma   272
23 J. Weening J. Buursma   273
24 S.L. Bergsma T.  Hoekstra   274
25 A. Hoekstra J. Sibma   288
26 I. Knol W. Jonker   301
27 S. Janstra C. Nicolai   302
27 P. Kooistra T. Walinga   302
27 S. de Vries Sytske en Sanne   302
30 G.S. Brinkman R. Lanting   330
30 J. Dijkstra T. v.d. Wal   330
32 E. Keizer L. Zuidersma   331
32 A. Berger A. v.d. Veen   331
34 M. van Hees I. Karampampen   338
35 R. Boorsma K. Douma   392
35 L. Bos C. Bos-Kalkman   392
37 N. Dijkstra A. Spijkerman   442
38 M. Weening A. Weening   477
39 W. de Jong  Wouter de Jong   NG

 

 

C-klasse

Klassering Bestuurder(ster) Kaartlezer(es)   strafp.
1 S. Kooistra M. Kooistra   30
1 G.P. Schrijver L. van Balen   30
3 B. v.d. Horst H. v.d. Horst   34
4 T.J. Weening H. Weening   60
5 F. v.d. Wagen R. v.d. Wagen   90