Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zaterdag 17 nov 2018
19:01 - uur
Puzzelrit te Langweer 2018

Uitslag feestrit Surhuizum

30-8-2018 te Surhuizum

Uitzetters: J.J. de Vries/M.A. Brouwer
Controleur: W. de Jong

Uitslag groep 1

Nr. Bestuurder(ster) Kaartlezer(es) Strafp
1 F. Schievink R. Wassink 68
2 A. Veenstra O. Veenstra-Pool 120
3 T. Boersma S. Talsma 141
4 T. Talstra D. Bijlsma 149
5 L. Postma A. Postma 155
6 M. Kuiper L. Kuiper 180
7 T. Ytsma H. Hoogsteen 186
8 L. Pool M. de Vries 187
9 P. Hendriks P. Hendriks z 192
9 T. v.d. Veen J. Bolhuis 192
11 T. de Haan M. v.d. Veen 198
12 W. v.d. Meer J. Veenstra  199
13 A. de Vries   J. Posthumus 210
14 R. Dijkstra Ciska en Fokje 230
15 S. Hansma J. de Haan 232
16 I. v.d. Veen P. Hoekstra 237
17 T. v.d. Veen J. v.d. Veen  238
18 B. Rispens R. Brouwer 243
19 B. Wijnsma K. Veenstra 248
20 F. Bouma R. Kloosterman 253
20 B. Hoogsteen Y. Veenstra 253
22 Y. v.d. Heide T. van Kammen 254
23 W. Brouwer A. de Vries   256
24 R. Hoekstra A. de Boer 257
24 G. Posthumus R. Posthumus 257
26 G. van Dijk B. Kloosterman 267
27 P. Talstra A. van Dekken 273
27 I. de Vries S. Zuidema 273
29 A. Postma J. Postma 278
30 A. Tuinstra L. Tilles 279
31 J. Dijkstra J. Bosma 281
32 L. Bos J. Gjaltema 304
33 M. Wijma F. Postma 308
34 V. Atsma F. Brandsma 309
35 M. Tadema W. Hielema 313
36 R. van Butselaar E. v.d. Veen 316
37 A. v.d. Vee Ilse Veenstra 336
38 D. de Jong D. Kooyker 337
38 J. Bosklopper M. Boersma 337
40 J. Elzinga J. Elzinga 350
40 F. Mozes A. Mozes 350
42 J. Dijkstra J. Zandberg 354
43 J. Rodenhuis J. Hooghiemstra 360
44 I. Tuinstra K. v.d. Veen 363
45 J. van Kammen G. Steensma 368
46 M. Dotinga S.S. Land 376
47 R. Feenstra N. Feenstra 400

 

Uitslag groep 2

Nr. Bestuurder(ster) Kaartlezer(es) Strafp
1 C. Bil S. Bil 34
2 S. Brinkman R. Brinkman 40
3 A. Dijkstra Mevr. A. Dijkstra 49
4 Y. Dijkstra T. Oldenburger-v.d. Veen 72
5 H. Blom L. Zuiderhof 113
6 J.J. Weening J. Buursma 119
7 A. de Vries G. Stuut 129
8 W. Meindertsma C. Dijck 151
9 K. v.d. Land T. Klaver 203
10 J. de Jong J. v.d. Meer 216
10 R. Land P. Kooistra 216
12 B.J. Flikkema H. Alma 222
13 S.L. Bergsma T. Hoekstra 226
14 H. van Dijk A. W. Veenstra 246
15 S. de Graaf L. de Jong 261
16 E. Spoelstra S. den Hartogh 271
17 I. Boekema B. Jansma 287
18 K. de Vries J. de Bruin 295
19 E. Heegstra M. Visser 300
20 H. Oosterhoff A. Oosterhoff 302
21 S. Aardema K. v.d. Zwaag 304
22 A. v.d. Meulen T. Pruim 307
23 S. Benedictus T. Atsma 330
23 N. Reitsma H. Alma 330
25 G. Spinder S. Molthuis 333
26 I. de Vries D. de Jong 334
27 K. Ytsma L. Ytsma 342
28 T. v.d. Werff D. Kats 343
29 S. Dijck S. Postmus 380

 

C-klasse

Nr. Bestuurder(ster) Kaartlezer(es) Strafp
1 T.J. Weening H. Weening 8
2 S. Kooistra M. Kooistra 63
3 F. v.d. Wagen R. v.d. Wagen 75
4 G.P. Schrijver L. van Balen 90