Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

Geen evenementen

Uitslag Feestweekrit

10-9-2018 te Koudum

Uitzetter: Wolter de Jong

Controleur: Betty de Jong

 

 

Puzzelklasse groep 1

Klassering Bestuurder(ster) Kaartlezer(es) Strafp
1 J. Peterson B.Y. Peterson 132
2 P. v.d. Meulen E. Major 191
3 J. Folmer J. Zijlstra 195
3 A. Keulen J. Wiersma 195
5 D. de Vries A. de Jong 196
6 D. Folmer F. de Boer 210
6 J. Melchers H. Melchers 210
8 J. Rinia van Nauta S. de Boer 218
9 A. de Vries M. Feenstra 229
10 J. Pries B. Bergsma 235
11 R. Boekema M. de Jong  237
12 C. Brouwer M. Beuckens 240
13 B. v.d. Veer W. Albada 244
14 Y. Semplonius J. Semplonius 246
15 T. Schotanus A. de Jong 252
16 H. Bakker J. Bakker 256
17 Y. Haytema M. Haytema 263
18 F. Stellingwerf S. Stellingwerf 265
19 M. Heeren T. v.d. Gaast 267
20 G. Hoekstra R. Peterson 270
21 B. Bruins A. Brander 274
22 T. Ypma H. Ypma 276
22 F. Feenstra T. Nauta 276
24 D. Grouwstra F. Grouwstra 279
25 J.E. Pries C. v.d. Veen 286
26 W. Spies J. Miedema 296
27 S. Feenstra J. Kooistra 297
28 I. Bouma A. Hoogland 300
29 J. Wielinga G. Swart 304
29 H.J. v.d. Goot C. de Hoop 304
31 J. Visser J.P. Grouwstra 305
32 L. Fopma M. Semplonius 310
33 H. Zijlstra T. Minman 315
34 J. de Jong 6 G. de Jong 317
35 J. de Jong 101 J. Sinnema 321
36 H. Wiersma G. Schippers 333
36 J. Hoekema A. Zijlstra 333
38 J.P. Stellingwerf N. Stellingwerf 335
39 S.J. v.d. Velde H. Hobma 336
39 P. Schaper E. Pries 336
41 W. Vinkx S. Lageweg 337
42 E. de Boer T. Zeldenrust 338
43 M. Pries D. Melchers 343
44 F. Wiersma M. v.d. Velde 345
45 A. Feenstra R. Dijkstra 350
46 J.M. de Jong J. Pries 351
47 W. Wesseling A. de Jong 361
48 A. Jongema L. Jongema 362
49 P. Major L. Major 363
50 L. Leffertstra J. v.d. Velde 364
51 J. Konst J. Busman 377
52 J. Oosterhof D. Flapper 387
53 F.J. Mulder S. Pries 390
54 A. Bakker W. van Dijk 393
55 M. Feenstra J. Feenstra 404
56 H. Bootsma F. Bootsma 407
57 M. Bouma S. Hoekstra 421
58 W. Domper R. Bootsma 430
59 M. de Jong   H. de Jong NG

 

Puzzelklasse groep 2

Klassering Bestuurder Kaartlezer Strafp
1 R. Kelderhuis B. Kelderhuis 76
2 B. Korenstra E. Korenstra 150
3 S. Wiersma J. Wiersma 152
4 J. de Vries A. Klijnsma 162
5 P. Pieters N. Pieters 169
6 L. van Midlum A-M. Laffra 197
7 P. Landman A. Landman 216
8 D. Bijlsma G. Bijlsma 229
9 H. Jagersma N. Jagersma 243
10 H. Kooistra S. Kooistra  245
11 K.J. Visser B. v.d. Lijn 251
12 R. Schotanus T. Deinum 252
13 E. Temming J. Wiersma 267
14 I. Bokma S. Bokma 270
15 I. v.d. Goot A. Blom 294
16 P. Toering F. Terpstra 318
17 G. Venema J. Akkerman 320
18 G. van Ruler F. de Jong 333
19 R. Veenstra B. Kuperus 340
20 G. Amsterdam R. Ligthart 391
21 T. de Vries C.W. Tijm 413
22 M. Bakker I. Wijnsma 442

 

C-klasse 

Klassering Bestuurder Kaartlezer Strafp
1 B. v.d. Horst H. v.d. Horst 47
2 T.J. Weening H. Weening 60
3 G.P. Schrijver L. van Balen 90
3 F. v.d. Wagen R. v.d. Wagen 90
5 M.H. Eversdijk M. Eversdijk 136
6 H. Schopping C. Schopping 220