Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Uitslag feestweekrit Buitenpost

5-8-2019 te Buitenpost

Uitzetter: W. de Jong
Controleur: E. de Jong

 

 

Puzzelklasse groep 1

Nr. Bestuurder(ster) Kaartlezer(es) Strafp
1 J. Pol W. Pol 62
2 A. de Vries R. Woudstra 96
3 P. Vellinga Jacomien 104
4 A. de Hoek H. Talstra 109
5 A. de Hoek F. de Hoek 123
6 B. Dalstra S. v.d. Veen 124
7 H. Krol W. v.d. Meer 150
8 H. Procee Fokje 151
9 S. Ploegsma S. Stiksma 158
10 Veenstra-Postma Y. Veenstra 177
11 S. Hovinga T. Postma 185
12 J.W. Bosma A. Reinder 185
13 Y. Heselink Wilco 192
14 H. Sibma I.G. Kempenaar 196
15 F. Kamstra T. Kamstra 211
16 Mevr.J. v.d. Til J. v.d. Til 216
17 J. Veenstra E. Douna 217
18 T. Plantinga G. Plantinga 218
19 E. Flikkema G. Flikkema 219
20 M. Broertjes A. de Boer 223
21 V. Dijkstra P. v.d. Valle 230
21 J. Bouma L. Bouma 230
23 R. Stuursma R. Kooistra 232
23 P. de Vries A. v.d. Bij 232
25 W. de Haan Patricia 235
26 A. Dijkstra Rennie 238
27 M. Wijma A. Attema 240
27 B-J. Stuursma Klaas 240
29 S. Tjoelker N. Walinga 241
30 H. Alma M. Walinga 242
31 M. Postma J. Stuursma 243
32 R. v.d. Werf J.H. Veenstra 250
33 S. Veenstra R. Procee 251
34 F. Jongsma A. Pol 253
35 I. Douma Aukje 254
36 D. Grimardi G. Grimardi 256
37 P. Veenstra K. Veenstra 257
38 D. Oppedijk J. Oppedijk 258
39 E. Brouwer K. Koop 259
40 P. Olijve R. Riemersma 260
40 J. Wielinga E. Dantuma 260
42 J. Piersma H. Piersma 270
43 P. Toering Frony 271
44 N. v.d. Veen M. Knoop 272
44 Y. de Boer C. de Boer 272
46 N. Schippers D. Haijema 275
46 H. Pilat W. Pilat 275
48 C. Knoop S. Olijve 281
49 S. Ploegsma J. v.d. Velde 283
50 S. Douma J. Douma 284
51 N. Vellinga A. Pol 288
52 F. Tol G. Corporaal 300
52 R. Paauw L. Paauw 300
54 S. Hamstra F. Merkus 302
54 S. Joustra G. Marinus 302
56 J. Algra S. Ellens 305
56 R. Keizer J. Zwaagstra 305
58 T. Renkema F. Kuipers 311
59 H. Buist S. Vlasma 321
60 N. v.d. Meer J. Annema 326
60 J. Tamminga J. Beerda 326
62 G. Teitsma J. Teitsma 330
63 R. Kas J. Reitsma 331
63 D. v.d. Boon J. v.d. Boon 331
63 S. Veenstra Sander en Aiza 331
66 R. Schoolstra J. Kazemier 334
67 S. Visser J. Raap 336
68 A. Postma J. Postma 337
69 W. Algra H. Land 360
70 J. Hamstra J. Hamstra-Beerda 361
71 J. v.d. Meulen J. de Boer 364
72 A. v.d. Hoek Anke 365
73 R. Loonstra A. Bosgraaf 390
74 W. Terpstra R. Terpstra 391
75 N. v.d. Wal T. v.d. Tune 402
76 D. Terpstra J. Terpstra 428
77 J. Brouwer Jennie 445

 

Puzzelklasse groep 2

Klassering Bestuurder Kaartlezer Strafp
1 B. v.d. Horst H. v.d. Horst 0
2 J. Huisman M. Haitsma 60
3 B. Alserda S. Brinkman 64
3 B. Weening I. Weening 64
5 S. Kooistra M.S. Kooistra 68
6 A. Dijkstra Mevr. A. Dijkstra 120
7 K. Boerema P. Kuiken 158
8 P.F. Kamp P.F. Kamp 161
9 G. Brinkman R. Lanting 180
10 E. Bremer E. van Straten 189
11 N. Bouma F. Bouma 207
12 J. Huistra S. Siegersma 232
13 A. Kootstra G. Kootstra 240
14 P. v.d. Schaaf A. Ekema 243
15 I. Levers E. Levers 252
16 A. Visser Y. de Vries 253
16 A. Plantinga G. Pera 253
18 M. Triemstra S. Wiersinga 269
18 A. Veenstra O. Veenstra-Pool 269
20 R. Jorna S. Ivanava 270
21 D. Bos M. Hut 275
22 R. Hiemstra B. Hiemstra 276
22 B. Vlasma P. Vlasma 276
24 W. Knoop R. de Jong 283
25 M. Kootstra T. Monsma 300
26 S.L. Bergsma A. Ruardia 303
27 W. Hoekstra S. Brandsma 305
28 L. Bos C. Bos 307
28 R. Wouda A. de Vries 307
30 P.A. de Groot R. de Groot 340