Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Uitslag Feestweekrit

9-9-2019 te Koudum

Uitzetter: W. de Jong

Controleur: J. Veenstra

 

Puzzelklasse groep 1

Klassering Bestuurder(ster) Kaartlezer(es) Strafp
1 B. v.d. Veen M. Laagland 60
2 J. Peterson H. Keulen 120
3 H. Bakker J. Bakker 150
4 S. Folkerts J. Prins 151
5 J. Wiersma A. Huitema-Keulen 152
6 J.J.  de Kroon A.F. de Lange 161
7 H. Witteveen A. Lemstra 162
8 P. v.d. Meulen J. v.d. Meulen 180
9 W. Korenstra E. Korenstra 180
10 Coca Cola Pepsi Cola 184
11 M. Bruins A. Brander 186
12 S. van Dijk J. Hetinga 190
13 S. Stellingwerf F. Hoekstra 210
14 A. de Vries M. Feenstra 210
15 W.M. Hobma G. Schippers 210
16 J. Zijlstra J. Folmer 210
17 J. Melchers H. Melchers 210
17 R. Boekema D. Grouwstra 210
17 M. Heeren T. v.d. Gaast 210
20 W. Stoffelsma W. Peterson 211
21 J. Konst Johan 211
22 S. Lageweg F. Visser 212
23 F.  Feenstra A. Feenstra 212
24 K. Smid T. Pries 221
25 T. Albada F. Hoornstra 224
26 D. de Vries S. de Vries 240
27 B. v.d. Veer N. Stellingwerf 240
28 Y. Semplonius J. Semplonius 240
29 J. Pries B. Bergsma 242
30 G. Swart J. Wielinga 243
31 R. Dijkstra A. Feenstra 253
32 J.P. Grouwstra I. Bokma 270
33 F.J. Mulder S. Pries 270
34 W. Domper D. Bootsma 271
35 M. Beukens K. Brouwer 271
36 M. v.d. Meer A. Smid 272
37 E. de Boer T. Zeldenrust 275
38 T. Schotanus B.G. Bakker 280
39 A. Hoogland M. Hoogland 290
40 M. v.d. Weij S. de Boer 293
41 J. Groustra F. Wiersma 301
42 Y. de Jong A. Ypma 301
43 J. Wiersma L. Wiersma 301
44 J.E. Prins L. v.d. Veen 302
45 G. v.d. Veen E. v.d. Wal 304
46 J. v.d. Werf T. Smit 307
47 A. Heida P. v.d. Waard 311
48 J. de Jong 3 G.J. Roelanda 320
49 H. Zijlstra D. Folmer 330
50 N. Groenland J. de Jong 101 330
51 A. Jongema L. Jongema 331
52 J.H. v.d. Goot M. Feenstra 333
53 P. Schaper E.J. Prins 369
54 S. Kerkhoven J. Domper 388
55 J. v.d. Zee G. Merkus 442

 

Puzzelklasse groep 2

Klassering Bestuurder Kaartlezer Strafp
1 R. Kelderhuis B. Kelderhuis 125
2 L. van Midlum A-M. Laffra 151
3 J. L. van Ommen J. Wiersma 160
4 J. Kelderhuis M. Kelderhuis 180
5 T. Deinum R. Schotanus 180
6 B. Korenstra J. Korenstra 180
7 J. de Vries A. Klijnsma 189
8 J. Venema H. v.d. Kuur 210
10 H. Kroeze C. Arema 241
11 W. Rinkema J. Rinkema 271
12 I. v.d. Goot A. Blom 272
13 N. Jagersma M. Veenstra 284
14 F. de Lang A. Hiemstra 307
15 K. Breimer H.F. Breimer 311
16 G. Amsterdam R. Ligthart 343

 

C-klasse 

Klassering Bestuurder Kaartlezer Strafp
1 F. v.d. Wagen R. v.d. Wagen 30
2 B. v.d. Horst H. v.d. Horst 151
3 T.J. Weening H. Weening 270