Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Uitslag puzzelrit te Ulrum 4 augustus 2022

Uitzetter: K. Kuperus. Controleur: W. de Jong.








U kunt ook een kijkje nemen op onze facebookpagina MAC de Wâlden voor meer informatie.

Op deze site: www.macdewalden.nl  kunt u ook andere ritten van onze vereniging vinden. 

Puzzelklasse groep 1 (inwoners van Ulrum)

Klassering: Bestuurder (-ster) Kaartlezer (-ster) strafpunten
1 Jan Visser fam. Knol 169
2 Lammert Bolt Ellen Haverman 172
3 Jan Fokkens Minke Fokkens 173
4 Roel Kloosterman  Lienke Kloosterman 201
5 Pieter Schaap Alfred Venhuizen 217
6 Janwillem de Vries J. Venhuizen 241
7 G. Venhuizen R. Venhuizen 241
8 Peter de Boer Mirjam de Boer 248
9 Marila Wiersum Menno Steigstra 270
10 Joop Tuma Hans Steigstra 293
11 Martine de Boer Kim van Zanten 305
12 Luke Zwart Marije Zwart 314
13 Annemieke Meindertsma Gera Tuma 318
14 Marcel van Duinen Merel Bremer 330
15 Martin Steenhuis Jolanda Steenhuis 334
16 Rudy Halsema Corrie Pruim 342
17 Katja van Luit Jessica Wierenga 358
18 Wiljan Zwart Patrick Rienks 364
19 Anko Valkema Jaap Tuma 378
20 H. Busscher R. Wijngaard 383
21 Nik Haveman Ruben Oosterheerd 388
22 R. Kies Diana Scheper 408
23 Berend van Straten Heleen van Straten 414
24 Marten Hoogeveen Stefan van Straten 415
25 G. Zevenberg H. Kamstra 433
26 Henderika van Straten Judith van Straten 452
27 Chris Werkman Arjan de Vries 461
28 Monique Schaap Marleen Stuive 462
29 J. P. Bakker Mariëlle van Neerden   478
30 P. Sloot J. Kamminga 544

Puzzelklasse groep 2 (niet Ulrum)

Klassering: Bestuurder (-ster) Kaartlezer (-ster) strafpunten
1 Caro Klunder Harry Meyer 42
2 F. van der Wagen eega 68
3 J. Haitsma M. Haitsma 91
4 G.P. Schrijver L. van Balen 120
5 G. Beute R. van Dijk- Kooyker 140
6 Anne Dijkstra Aagtje 150
7 J. de Vries Aukje en Isabella 154
8 Oeds van der Meer Afke Meirink 210
9 Janneke Dijkstra Willemien de Haan 216
10 P. F. Kamp   278
11 Griet Hanema Aaltje Wiersum 280
12 Erik Santema Kim Santema/ Tjeerd H 307
13 Hans Blom Lieske Zuiderhof 323
14 Sijke de Vries Marieke van Straten 330
15 P. van Klei J. Oldenhuis 394
16 Sjanneke Meijer Natalya Lameijer 395
17 Ilse Boneschansker Pieter Boneschansker 407
18 Wiepke-Jan Terpstra Nynke van der Let 423
19 Birgit Bruinink Marianne Bruinink 433
20 Amber Kramer Henri Mulder 507
21 Roos Tapilatu Jacob Loots 511
22 Hilda van der Lei Truida Ritsema-v.d. Lei 516
23 W. Jonker I. DNF